CSECO Фіброскопи FV Series

До обраного

Фіброскопи серії FV забезпечують двостороннє з'єднання, надаючи користувачу повний 360-градусний огляд всередині паливного бака автомобіля, приладової панелі або двері. Волоконно-оптичний пучок покритий вольфрамової оболонкою, стійкою як до дизельного палива, так і до бензину. Завдяки більш ніж 16 000 окремих світловодів та високоінтенсивній світловий ручці видимість кристально чиста навіть у найтемніших приміщеннях.

Використовувані разом з вимірювачем щільності та детектором контрабанди Buster, фіброскопи серії FV також ідеально підходять для прихованого огляду внутрішніх просторів, таких як вантажні контейнери і забарикадовані приміщення. Ці фіброскопи можуть використовуватися з відеокамерами та інфрачервоним освітленням для «прихованих» операцій.

З додаванням модернізації відеокамер і моніторів ви можете записувати все, що спостерігає оператор фіброскопа, одночасно показуючи це іншим операторам на екрані. Цей аксесуар виявився особливо популярним в зарубіжних операціях.

Навчальні посібники надаються CSECO та доступні на багатьох іноземних мовах.

Кожен комплект включає в себе:

 

• FV–10x2,0 (80") або FV–10x1,5 (60") 2-сторонній шарнірний фіброскоп "Freedom View", з паливостійкою вольфрамової бронею, вбудованим джерелом живлення і світлодіодним підсвічуванням.

• Безпека - заземлення електричного захисту.

• Керівництво з експлуатації, очищувач, захисний засіб для очей, віконний клин і адаптер паливного бака.

• Цифрова дзеркальна камера зі спеціальним кріпленням об'єктива і цифровим відео (опція).