FoxFury NOMAD® NOW SCENE LIGHT

До обраного

FoxFury Nomad® NOW — компактний і універсальний прожектор з вбудованою ручкою для транспортування. Він може працювати як ліхтар або кріпитися до штатива або магніту, забезпечуючи до 3300 люмен польового освітлення. Цей бездротовий перезаряджаємий світлодіодний прожектор може працювати до 24 годин. Nomad® NOW має миттєву активацію світла та ідеально підходить для ситуацій, коли швидкість, компактність, портативність і робота без допомоги рук є ключовими. Цей універсальний ліхтар може використовуватися в пошуково-рятувальних операціях, польовому технічному обслуговуванні, в надзвичайних ситуаціях (наприклад, при відключенні електроенергії і швидкої допомоги) і при реагуванні на лиха.

FoxFury Nomad® NOW легко транспортувати і не вимагає ніяких шнурів або генераторів. Це дозволяє легко переміщати і використовувати в приміщенні, на відкритому повітрі або навіть під водою. Живлення від внутрішньої літій-іонної акумуляторної батареї Nomad® NOW забезпечує три режими освітлення: низький, середній і високий, що дозволяють користувачеві регулювати інтенсивність світла в залежності від ситуації.

Nomad® NOW можна встановити на штатив, а також повісити або поставити на землю. Вхідне в комплект магнітне кріплення можна використовувати для кріплення Nomad® NOW до металевих поверхонь, включаючи автомобілі та будівлі. Цей надміцний світильник працює в будь-яку погоду, є водонепроникним, ударостійким і навіть відповідає вимогам NFPA по вогнестійкості. При вазі 2 кг він досить легкий, щоб його могла перенести будь-яка людина, і досить компактний, щоб зберігати кілька пристроїв в валізі ручної поклажі. Служби швидкого реагування, промислові професіонали і фотографи з усього світу покладаються на Nomad® NOW для освітлення на ходу.

Особливості:

• Комбіноване світло

Для різних завдань необхідне різне освітлення. Цей ліхтар забезпечує два типа джерел світла в одному завдяки ковзаючій лінзі розсіювача.

    - Освітлення зони: посуньте лінзу розсіювача вниз, щоб отримати прожектор на 120°
    - Прожектор: посуньте лінзу розсіювача вгору для фокусування світла на 12°

• Всепогодний і водонепроникний

Цей освітлювальний прилад можна використовувати під водою (до 3 метрів). Його всепогодний дизайн відмінно підходить для літньої спеки пустелі, проливного дощу і холоду сніжної бурі.

• До 24 годин автономної роботи

Деякі заходи вимагають максимального освітлення (евакуація автомобілів, EMS і т.ін.). Nomad забезпечує 3 години безперервного освітлення в високому режимі. Низький режим забезпечує 24 години безперервного освітлення (відключення електрики, великий захід у сільській місцевості і т.ін.).

• Індикатор заряду батареї

Кожен Nomad оснащений індикатором заряду батареї, який змінює колір із зеленого на помаранчевий на червоний в міру розряду батареї:

    - Зелений індикатор: залишилося 70-100% заряду батареї
    - Помаранчевий індикатор: залишилося 30-70% заряду батареї
    - Червоний індикатор: залишилося менше 30% заряду батареї

• Легко чистити

Пошук доказів може виявитися непростим завданням. Nomad повністю водонепроникний і його можна легко чистити і дезінфікувати після кожного використання.

Характеристки

Світловий потік550 - 3300 люмен
Час роботи акумулятора3 - 24 години
Джерело живленняЛітій-іонна батарея або зовнішнє джерело живлення 12 В постійного струму
Час зарядки4 години
Режими3 (низький, середній, високий)
Вага2 кг
Розміри221 x 135 х 109 мм
СертифікатиCE-EMC, CE-LVD
ВогнестійкістьВідповідає вимогам NFPA 1971-8.6 (2013)
Водонепроникність3 м
Ударостійкість1 м
Колірна температура5700K, CRI 70
Робоча температуравід -20 °C до 149 °C
МатеріалНейлон 66 Корпус; 6061-T6 алюмінієва головка; Розсувна лінза з полікарбонату
Довжина променя591 м
Кут світіння12, 120 градусів
ОсобливостіМає 2 конфігурації: освітлення зони і прожектор; Можливість установки на штатив; Головка повертається на 45 градусів в будь-якому напрямку; Вбудована ручка; Дистанційна активація в межах 6 м
ГарантіяОбмежена довічна гарантія

До комплекту входить:

• Nomad® NOW Scene Light — 1 шт.;
• Адаптер Nomad® AC-DC — 1 шт.;
• Мережевий кабель Nomad® — 1 шт.;
• Автомобільний адаптер 12 В постійного струму — 1 шт.;

• Пульт дистанційного керування — 1 шт.;
• Магнітне кріплення — 1 шт.;
• Транспортувальна сумка — 1 шт.;
• ¼"- 20-й різьбовий гвинт — 1 шт
.