BVDA Порошкові суспензії

До обраного

Порошкові суспензії

Доступні як готові до використання, так і у вигляді компонентів

Готові до використання суспензії чорного і білого порошку використовуються для виявлення слідів від пальців, наприклад, на непористих, напівпористих та липких сторонах стрічки.

Також доступні необхідні компоненти для приготування ваших власних суспензій, а також зручні набори, що містять необхідні матеріали.

Порошкова суспензія Silver/Grey

Порошкова суспензія Silver/Grey спочатку продавалася як порошок Sticky-Side. Як видно з назви, цей порошок призначений для змішування з суспензією, яка використовується для утворення відбитків пальців на липкій стороні стрічок.

Порошкова суспензія Silver/Grey — це порошок на основі алюмінію. Порошок слід змішувати з розчином, що містить детергент, наприклад Kodak Photoflo, і воду. Фарба-суспензія наноситься на поверхню м'яким пензликом.

Срібно-сіра суспензія найбільш ефективна на клейкій стороні темних і світлих стрічок, етикеток та інших клейких поверхнях.

Комплект порошкової суспензії

Комплект порошкової суспензії (деталь)

Відбиток пальця, оброблений порошковою суспензією Silver/Grey, на синій ізоляційній стрічці

Відбиток пальця, оброблений порошковою суспензією Silver/Grey, на жовтій ізоляційній стрічці

Відбиток пальця, оброблений порошковою суспензією Silver/Grey, на червоній ізоляційній стрічці

Порошкова суспензія Black

Порошкова суспензія Black — це дрібний чорний порошок, доступний як на основі оксиду заліза, так і на основі вуглецю. Порошок слід змішувати з розчином, що містить детергент, наприклад Kodak Photoflo, і воду. Фарба-суспензія наноситься на поверхню м'яким пензлем.

Суспензія на основі оксиду заліза найбільш ефективна на світлій непористій та напівпористій поверхні.

Суспензія на основі вуглецю найбільш ефективна на непористих клейових поверхнях.

Результат

Порошкова суспензія White

Порошкова суспензія White — це порошок на основі діоксиду титану. Порошок слід змішувати з розчином, що містить детергент, наприклад Kodak Photoflo, і воду. Фарба-суспензія наноситься на поверхню м'яким пензликом.

Біла суспензія найбільш ефективна на темних непористих та напівпористих поверхнях, а також на клейкій стороні темних стрічок, етикеток та інших клейких поверхонь.

Результат

Wet Powder Black (Вологий порошок чорний)

Wet Powder Black схожий на Suspension Powder Black, проте він попередньо змішаний з детергентом, тому готовий до використання.

Його наносять на липку сторону стрічки дактилоскопічної пензликом, «зафарбовуючи» поверхню, а потім змивають надлишки водою. Wet Powder Black — це порошкова суспензія на основі вуглецю.

Флакон Wet Powder Black (250 мл)

Відбиток пальця на прозорій пакувальної стрічки, проявлений Wet Powder Black і сфотографований на білому тлі

Wet Powder White (Вологий порошок білий)

Wet Powder White схожий на Suspension Powder White, проте він попередньо змішаний з детергентом, тому готовий до використання.

Його наносять на липку сторону стрічки дактилоскопічним пензликом, «зафарбовуючи» поверхню, а потім змивають надлишки водою. Wet Powder White — це порошкова суспензія на основі діоксиду титану.

Флакон Wet Powder White (250 мл)

Декілька відбитків пальців на багатошаровій коричневій пакувальній стрічці були видалені з коробки за допомогою Turkish solvent і потім проявлені за допомогою Wet Powder White

Більш детальний вигляд відбитків пальців на багатошаровій коричневій пакувальній стрічці