BVDA VISAS порошок

До обраного

VISAS дактилоскопічний порошок

Новий дактилоскопічний порошок VISAS — це порошок, який використовується для виявлення відбитків пальців за допомогою дактилоскопічного пензлика. Природний колір порошку - білий.

Однак порошок має особливу властивість: при збудженні інфрачервоним світлом високої інтенсивності з довжиною хвилі 980 нм він випромінює світло у видимій частині спектру з коротшою довжиною хвилі, близько 550 нм. Це називається антистоксовою люмінесценцією.

Anti-Stokes — це протилежне тому, що відбувається зі звичайними флуоресцентними дактилоскопічними порошками, ці порошки збуджуються світлом з широким діапазоном, а потім демонструють флуоресценцію з більшою довжиною хвилі. Це називається Stokes реакцією.

Оскільки багато матеріалів, такі як кольоровий пластик, друкарська фарба і т.д., флуоресціюють в тій же області, що і звичайні флуоресцентні порошки, виходить дуже поганий контраст між порошковим відбитком пальця і ​​фоном.

Ніякі відомі природні речовини не володіють такими ж антистоксових властивостями, як порошок VISAS, і оскільки збуджуюче світло (інфрачервоне, 980 нм) непомітне неозброєним оком або камерою, це майже повністю усуває фон. У затемненій кімнаті ви побачите або відобразите тільки проявлений відбиток пальця.

Порошок можна використовувати для прояву прихованих відбитків пальців. Його також можна використовувати в якості альтернативи розчинам для фарбування ціаноакрилату, таким як Basic Yellow 40, Ardrox і т.д.

Існує як магнітна, так і немагнітна версія порошку.

VISAS magnetic